Speedy | free katalog

Layout Naruto [č. 23]

29. ledna 2011 v 20:47 | Speedy
copyrights.blog.cz
Naruto....miluju tohle anime :D, Nejdokonalejší anime seriál na světě :D no nevím co bych k tomu měla ještě říct :D


Layout Alone [č. 22]

29. ledna 2011 v 20:43 | Speedy
copyrights.blog.cz
Divnost nejdivnější :D . Tenhle layout je tak trochu modřejší než jsem předpokládala :D ale jak se zpívá ...MODRÁ JE DOBRÁ a červená se k ná hodí :D


Layout Japaneese Sakura [č. 21]

22. ledna 2011 v 15:20 | Speedy
copyrights.blog.cz
Takový trochu jednodušší layout s Japonským stromem zvaným Sakura, u nás známém jako třešeň :D Na jaře to tam musí být opravdu krásné všechny ty stromy tak rozkvetlé :D Chci do Japonska !!! hneed :D


Layout Cyber [č. 20]

27. prosince 2010 v 22:14 | Speedy
copyrights.blog.cz
Tenhle obrázek se mi už dlouhou dobu válel ve složce na layouty, tak sem s nim musela neco konečně udělat :). Opět jednoduchý layout, nějako se mi do tech těžších nece pouštět :(


Layout Crazy Penguins [č. 17]

24. prosince 2010 v 17:31 | Speedy
copyrights.blog.cz
Tak na poslední chvíli sem ještě hodím jeden layout narychlo vytvořený. Jistě jste poznali že se jedná o známé bláznivé tučňáky z Madagaskaru :D. Ten obrázek se mi moc líbí :D alespoň to vystihuje jejich povahu :D

Jinak Vám všem přeji dnes Bohatého Ježucha a krásný zbytek Štědrého dne :)

copyrights.blog.cz

Layout Merry X-mass [č. 16]

20. prosince 2010 v 19:00 | Speedy
copyrights.blog.cz
Tak zase jeden :) A alespoň do Vánoční kolekce :D Ještě jsem tenhle rok na toto téma žádný neudělala tak alespoň tenhle někomu udělá radost :)


copyrights.blog.cz

Layout Andy Sixx [č.15]

18. prosince 2010 v 22:52 | Speedy
copyrights.blog.cz
Layout s tím nejsladším klukem kterýho jsem snad v životě viděla. On má tak krásný oči a ten úsměv :) aaaa prostě k sežrání a taky ta boží hudba....kdo by nevěděl tak toto je zpěvák ze skupiny BlackVeilBirdes :) doporučuji poslechnout :)
A ještě takovou ochutnávku :D
copyrights.blog.cz

Layout Snowman [č. 14]

17. prosince 2010 v 19:26 | Speedy
copyrights.blog.cz
Další layout tentokrát trochu ve vámočním stylu. Má trochu užší stránku, nějak sem to neodhadla, ale jinak se mi docela líbí :)Což se poslední dobou nestává tak často :)


copyrights.blog.cz

Layout My chemical romance [č. 13]

9. prosince 2010 v 21:20 | Speedy
copyrights.blog.cz
I´m BACK :D. Konečně, někteří budou zklamaní, někteří budou mít snad radost:). Pomalu mě zase napadají představy layoutů, tak se budu snažit je přenést do Photoshopu a něco vykouzlit :). O Vánocích to vypadá že sem snad budu chodit často, ale pak nevím jak to bude vypadat se školou, tak max 2-3 layouty za týden by mohli být :).

Jako první po mém returnu je layout s famózní hudební skupinou My chemical romance....kdo nezná je mrtvý muž :D. Po tak dlouhé odmlce se mi bohužel nijak zvlášť extra nepovedl inu posuďte sami.... :)Jinak pro některé špatná zpráva .... Layouty na přání už nedělám....nemám na ně čas. Tak proto se omlouvám :)

Layout Gaara & Sasori

16. října 2010 v 17:32 | Speedy
senseless.blog.cz
Layout s mýma oblíbencema z Naruta, škoda ře Sasori je už mrtvrej :(. Layout je hodně jednoduchý ale myslím že mu to svědčí:D. Nebude to jediný s motivem anime Naruto :D můžete se těšit i na Sakuru, Konan, Temari či Naruta samotného :)

 
 

Reklama